Promujemy mediacje - Regionalny Instytut Mediacji w Rzeszowie | Regionalny Instytut Mediacji

Partnerzy

Fundacja IUSTUS jest organizacją pozarządową, której celem jest budowanie międzynarodowego partnerstwa poprzez realizację różnego rodzaju inicjatyw służących budowaniu więzi i dobrych stosunków. Fundacja wspiera osoby poszkodowane działaniami lichwiarzy, doradza w kwestii upadłości konsumenckiej a w ramach Regionalnego Instytutu Mediacji propaguje alternatywne zasady rozwiązywania sporów.

Przejdź na stronę Fundacji Iustus

Optimum Consulting Group to połączone, ale mocno wyspecjalizowane i niezależne spółki które już ponad 10 lat realizują kompleksową obsługę inwestycji prowadzonych przez przedsiębiorców z Polski i zagranicy. Międzynarodowy zespół specjalistów z dziedziny prawa, księgowości i ekonomii, zapewniający obsługę na najwyższym poziomie.

Przejdź na stronę Grupy OCG

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza to centrum wiedzy, wsparcia, inspiracji oraz wymiany doświadczeń i kontaktów, które służą rozwojowi polsko-ukraińskiej współpracy. PUIG stwarza zrzeszonym w niej firmom możliwość rozwoju poprzez świadczenie wysokiej jakości usług, a także pełni funkcję łącznika pomiędzy przedsiębiorstwami członkowskimi, a innymi instytucjami oraz organizacjami.

Przejdź na stronę PUIG